Kış mevsimiyle bütünleşmiş soğuk algınlığı hastalıklarına karşı doğal koruma nar suyundan geliyor! Günde 1 bardak taze sıkılmış nar suyu içerek, doğal antibiyotik özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca, ishal hastalığında bağırsakların çalışmasını düzenlenmesine yardımcı oluyor.

Tam anlamıyla C vitamini olan kivi; cildi besleyip genç kalmasına yardımcı olurken soğuk algınlıklarına karşı tam koruma sağlıyor. Kendiniz için büyük bir iyilik yapın ve taze sıkılmış kivi suyu içmeyi alışkanlık haline getirin!

Kadınların sık yaşadığı sağlık sorunlarından biri olan demir eksikliğine çözüm için yaban mersini tüketin! İçerdiği minerallerle kan hücrelerinin yenilenip çoğalmasını sağlıyor.

Yaban mersini; doğal antioksidan özelliğiyle cildin genç kalmasına yardımcı oluyor.

Kendinizi yorgun hissediyorsunuz ve yenilenmeye ihtiyacınız var işte tam bu noktada taze sıkılmış armut suyundan destek alabilirsiniz! İçeriğindeki mineral ve vitaminler sayesinde enerji veren armut; zihnin dinlenmesine yardımcı oluyor.

Baş ve göz ağrılarını giderip kendinizi daha iyi hissetmek için günde 1 bardak taze sıkılmış elma suyu içebilirsiniz. Elma; diş sağlığını korurken mide asidinin düzenlenmesine de yardımcı oluyor.

Elma; kan şekerini düzenleyip açlık hissini bastırmayı sağlıyor. Diyet yaparken canınız tatlı yemek istediğinizde, elinizi elmaya uzatın çünkü elma; düşük kalorisiyle tatlı ihtiyacınızı giderip tok kalmanızı sağlıyor.

Formda kalmak, bel ve göbek bölgesindeki yağlardan kurtulmak isteyenlere doğal destek; ananas suyundan geliyor! Spor yapmaya başlamadan önce 1 bardak taze sıkılmış ananas suyu içerek yağ yakılmasını hızlandırabilirsiniz.sayfalama


sayfalama

Yazar : admin

“hangi meyvenin suyu neye iyi geliyor” için 1 Yorum

  1. Ceyhun Sahbazov dedi ki:

    skype acilsin

hangi meyvenin suyu neye iyi geliyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

hosting Whatsapp Durumları Whatsapp Durumlari bilmeceler avatar yapma Minecraft İndir Güzel Sözler Otobüs Saatleri